Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Wkrótce odezwiemy się do Ciebie

Ups, coś poszło nie tak..Spróbuj później

Skopiowano do schowka!

KOSZYK ZOSTAŁ WYPEŁNIONY PRODUKTAMI Z TWOJEGO POPRZEDNIEGO ZAMÓWIENIA

Popularne

Mamy to! Robert Wicemistrzem Polski Coffee Roasting!

Pierwsze w Polsce Mistrzostwa Coffee Roasting 2018

Pierwsza w historii Polski edycja zawodów Coffee Roasting, na której Robert pokazał klasę zdobywając tytuł - Vice Mistrza Polski Roasterów! Jesteśmy pełni dumy z tego wyniku. Dzięki takim zawodom i waszym opiniom jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej pracy nad naszą kawą, którą przygotowujemy właśnie dla Was! Samo wydarzenie miało na celu wyłonienie mistrza Polski, który będzie nas reprezentował na mistrzostwach świata w paleniu kawy w Brazylii. Kto wygrał? Tytuł Mistrza Polski Roasting 2018 trafił do Rafała Kaniewskiego, któremu gratulujemy i będziemy kibicować. Oczywiście dziękujemy wszystkim za kciuki! Dziękujemy też organizatorom SCA PolandCoffee Grange, Kofi Brand oraz sponsorom Primulator PolskaBero PolskaCoffeedeskHARIOGiesen Coffee RoastersGoldenFruitbeanbrothers oraz Marco Beverage Systems!

Chcecie spróbować mistrzowskiej kawy?

Kawy wypalane przez Roberta możecie zamówić w naszym sklepie online lub napić się w naszej kawiarni na Ursusie przy Alejach Jerozolimskich 236, Warszawa. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAJRZEĆ DO SKLEPU  

Mamy też dla was NOWOŚĆ, która już niebawem zostanie przez nas zaplanowana i przygotowana.

Już niebawem przygotujemy dla Was wyjątkową propozycję nowych kursów z palenia kawy prowadzone przez Roberta, który chętnie podzieli się swoją wiedzą. Czy warto? Myślimy, że jest to pytanie retoryczne.  

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i ofertami specjalnymi